Změny v kraji se dotknou i městských soutěží

I přesto, že opětovné nedokončení sezony znamená, že nikdo formálně nepostupuje ani nesestupuje, rozhodnutí jednotlivých klubů o přihlášení soutěží přeci jen kartami trochu zamíchá. S termínem přihlášek do krajských soutěží už je o některých jasno, jejich přehled přinášíme v následujícím článku.

Krajský přebor
V krajském přeboru končí Meclov, který míří do I.B třídy. Uvolněné místo tak bylo nabídnuto prvnímu celku I.A třídy TJ Žichovice, na jejichž rozhodnuté se nyní čeká.

I.A třída
V I.A třídy končí Starý Plzenec, který bude v příští sezoně hrát Městský přebor. Do I.A třídy tak postupují nejlepší celky z I.B tříd – Sokol Křimice a FK Tachov.

I.B třídy
Místo za Sokol Křimice v I.B třídě bylo nabídnuto prvnímu celku Městského přeboru SK Rapid B. V případě, že Rapid nebude mít o postup zájem, bude místo nabídnuto TJ Zruč B. Union, který je v Městském přeboru druhý před Zručí, už totiž dal najevo, že o postup zájem mít nebude. Pokud ani Zruč a ani čtvrtý Chrást zájem neprojeví, obsadí místo nejlepší z celků napříč všemi okresy, tím je Seč.
Další volné místo v I.B třídě je po Tatranu Třemošná, který I.B nepřihlásil, toto místo zaujmou Všeruby.

změny v krajských soutěžích

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Nahlásit

  • Nenašli jste na webu, co jste hledali?
  • Našli jste chybu?
  • Mohlo by být něco jinak?

Napište nám! Můžeme to napravit, web je tu pro Vás.

Kliknutím přijmete soubory cookies pro tuto službu