Znak OFS Plzeň-město

Okresní fotbalový svaz Plzeň-město

Změny v kraji se dotknou i městských soutěží

I přesto, že opětovné nedokončení sezony znamená, že nikdo formálně nepostupuje ani nesestupuje, rozhodnutí jednotlivých klubů o přihlášení soutěží přeci jen kartami trochu zamíchá. S termínem přihlášek do krajských soutěží už je o některých jasno, jejich přehled přinášíme v následujícím článku.

Krajský přebor
V krajském přeboru končí Meclov, který míří do I.B třídy. Uvolněné místo tak bylo nabídnuto prvnímu celku I.A třídy TJ Žichovice, na jejichž rozhodnuté se nyní čeká.

I.A třída
V I.A třídy končí Starý Plzenec, který bude v příští sezoně hrát Městský přebor. Do I.A třídy tak postupují nejlepší celky z I.B tříd – Sokol Křimice a FK Tachov.

I.B třídy
Místo za Sokol Křimice v I.B třídě bylo nabídnuto prvnímu celku Městského přeboru SK Rapid B. V případě, že Rapid nebude mít o postup zájem, bude místo nabídnuto TJ Zruč B. Union, který je v Městském přeboru druhý před Zručí, už totiž dal najevo, že o postup zájem mít nebude. Pokud ani Zruč a ani čtvrtý Chrást zájem neprojeví, obsadí místo nejlepší z celků napříč všemi okresy, tím je Seč.
Další volné místo v I.B třídě je po Tatranu Třemošná, který I.B nepřihlásil, toto místo zaujmou Všeruby.

změny v krajských soutěžích

0 0 hlasů
Article Rating
Přihlásit odběr
Upozornit na
1 Komentář
Nejnovější
Nejstarší Nejvíce hlasovalo
Inline reakce
Zobrazit všechny komentáře
1
0
Budeme rádi za vaše názory, prosím komentujte.x

Nahlásit problém

Našli jste chybu? Mohlo by být něco jinak? Nenašli jste na webu, co jste hledali? Napište nám! Napravíme to, web je tu pro Vás.

Kliknutím přijmete soubory cookies pro tuto službu