Rozlosování soutěží 2021/2022

Před čtvrtečním losovacím aktivem, Vám přinášíme rozlosování soutěží, přehled přidělených čísel jednotlivým týmům ve všech soutěžích (kromě turnajových).

Městský přebor mužů - detailní rozlosování *)

A1A02018.8.17:00TJ Prazdroj PlzeňTJ Sokol Lhota B
A1A02028.8.17:00TJ Plzeň-LiticeSK Starý Plzenec
A1A02038.8.17:00TJ Sokol Plzeň-Černice BFC Chotíkov 1932 B
A1A02048.8.17:00TJ Union PlzeňTJ Vodní Stavby Plzeň
A1A02058.8.17:00TJ Zruč BTJ Sokol Plzeň-Hradiště
A1A02068.8.17:00TJ Sokol DruztováTJ Sokol Plzeň-Letná
A1A02078.8.17:00TJ Košutka Plzeň BSK Rapid Plzeň B
A1A030115.8.17:00SK Rapid Plzeň BTJ Prazdroj Plzeň
A1A030215.8.17:00TJ Sokol Plzeň-LetnáTJ Košutka Plzeň B
A1A030315.8.17:00TJ Sokol Plzeň-HradištěTJ Sokol Druztová
A1A030415.8.17:00TJ Vodní Stavby PlzeňTJ Zruč B
A1A030515.8.17:00FC Chotíkov 1932 BTJ Union Plzeň
A1A030615.8.17:00SK Starý PlzenecTJ Sokol Plzeň-Černice B
A1A030715.8.17:00TJ Sokol Lhota BTJ Plzeň-Litice
A1A040122.8.17:00TJ Prazdroj PlzeňTJ Plzeň-Litice
A1A040222.8.17:00TJ Sokol Plzeň-Černice BTJ Sokol Lhota B
A1A040322.8.17:00TJ Union PlzeňSK Starý Plzenec
A1A040422.8.17:00TJ Zruč BFC Chotíkov 1932 B
A1A040522.8.17:00TJ Sokol DruztováTJ Vodní Stavby Plzeň
A1A040622.8.17:00TJ Košutka Plzeň BTJ Sokol Plzeň-Hradiště
A1A040722.8.17:00SK Rapid Plzeň BTJ Sokol Plzeň-Letná
A1A050129.8.17:00TJ Sokol Plzeň-LetnáTJ Prazdroj Plzeň
A1A050229.8.17:00TJ Sokol Plzeň-HradištěSK Rapid Plzeň B
A1A050329.8.17:00TJ Vodní Stavby PlzeňTJ Košutka Plzeň B
A1A050429.8.17:00FC Chotíkov 1932 BTJ Sokol Druztová
A1A050529.8.17:00SK Starý PlzenecTJ Zruč B
A1A050629.8.17:00TJ Sokol Lhota BTJ Union Plzeň
A1A050729.8.17:00TJ Plzeň-LiticeTJ Sokol Plzeň-Černice B
A1A06015.9.17:00TJ Prazdroj PlzeňTJ Sokol Plzeň-Černice B
A1A06025.9.17:00TJ Union PlzeňTJ Plzeň-Litice
A1A06035.9.17:00TJ Zruč BTJ Sokol Lhota B
A1A06045.9.17:00TJ Sokol DruztováSK Starý Plzenec
A1A06055.9.17:00TJ Košutka Plzeň BFC Chotíkov 1932 B
A1A06065.9.17:00SK Rapid Plzeň BTJ Vodní Stavby Plzeň
A1A06075.9.17:00TJ Sokol Plzeň-LetnáTJ Sokol Plzeň-Hradiště
A1A070112.9.17:00TJ Sokol Plzeň-HradištěTJ Prazdroj Plzeň
A1A070212.9.17:00TJ Vodní Stavby PlzeňTJ Sokol Plzeň-Letná
A1A070312.9.17:00FC Chotíkov 1932 BSK Rapid Plzeň B
A1A070412.9.17:00SK Starý PlzenecTJ Košutka Plzeň B
A1A070512.9.17:00TJ Sokol Lhota BTJ Sokol Druztová
A1A070612.9.17:00TJ Plzeň-LiticeTJ Zruč B
A1A070712.9.17:00TJ Sokol Plzeň-Černice BTJ Union Plzeň
A1A080119.9.16:30TJ Prazdroj PlzeňTJ Union Plzeň
A1A080219.9.16:30TJ Zruč BTJ Sokol Plzeň-Černice B
A1A080319.9.16:30TJ Sokol DruztováTJ Plzeň-Litice
A1A080419.9.16:30TJ Košutka Plzeň BTJ Sokol Lhota B
A1A080519.9.16:30SK Rapid Plzeň BSK Starý Plzenec
A1A080619.9.16:30TJ Sokol Plzeň-LetnáFC Chotíkov 1932 B
A1A080719.9.16:30TJ Sokol Plzeň-HradištěTJ Vodní Stavby Plzeň
A1A090126.9.16:30TJ Vodní Stavby PlzeňTJ Prazdroj Plzeň
A1A090226.9.16:30FC Chotíkov 1932 BTJ Sokol Plzeň-Hradiště
A1A090326.9.16:30SK Starý PlzenecTJ Sokol Plzeň-Letná
A1A090426.9.16:30TJ Sokol Lhota BSK Rapid Plzeň B
A1A090526.9.16:30TJ Plzeň-LiticeTJ Košutka Plzeň B
A1A090626.9.16:30TJ Sokol Plzeň-Černice BTJ Sokol Druztová
A1A090726.9.16:30TJ Union PlzeňTJ Zruč B
A1A10013.10.16:00TJ Prazdroj PlzeňTJ Zruč B
A1A10023.10.16:00TJ Sokol DruztováTJ Union Plzeň
A1A10033.10.16:00TJ Košutka Plzeň BTJ Sokol Plzeň-Černice B
A1A10043.10.16:00SK Rapid Plzeň BTJ Plzeň-Litice
A1A10053.10.16:00TJ Sokol Plzeň-LetnáTJ Sokol Lhota B
A1A10063.10.16:00TJ Sokol Plzeň-HradištěSK Starý Plzenec
A1A10073.10.16:00TJ Vodní Stavby PlzeňFC Chotíkov 1932 B
A1A110110.10.16:00FC Chotíkov 1932 BTJ Prazdroj Plzeň
A1A110210.10.16:00SK Starý PlzenecTJ Vodní Stavby Plzeň
A1A110310.10.16:00TJ Sokol Lhota BTJ Sokol Plzeň-Hradiště
A1A110410.10.16:00TJ Plzeň-LiticeTJ Sokol Plzeň-Letná
A1A110510.10.16:00TJ Sokol Plzeň-Černice BSK Rapid Plzeň B
A1A110610.10.16:00TJ Union PlzeňTJ Košutka Plzeň B
A1A110710.10.16:00TJ Zruč BTJ Sokol Druztová
A1A120117.10.15:30TJ Prazdroj PlzeňTJ Sokol Druztová
A1A120217.10.15:30TJ Košutka Plzeň BTJ Zruč B
A1A120317.10.15:30SK Rapid Plzeň BTJ Union Plzeň
A1A120417.10.15:30TJ Sokol Plzeň-LetnáTJ Sokol Plzeň-Černice B
A1A120517.10.15:30TJ Sokol Plzeň-HradištěTJ Plzeň-Litice
A1A120617.10.15:30TJ Vodní Stavby PlzeňTJ Sokol Lhota B
A1A120717.10.15:30FC Chotíkov 1932 BSK Starý Plzenec
A1A130124.10.15:30SK Starý PlzenecTJ Prazdroj Plzeň
A1A130224.10.15:30TJ Sokol Lhota BFC Chotíkov 1932 B
A1A130324.10.15:30TJ Plzeň-LiticeTJ Vodní Stavby Plzeň
A1A130424.10.15:30TJ Sokol Plzeň-Černice BTJ Sokol Plzeň-Hradiště
A1A130524.10.15:30TJ Union PlzeňTJ Sokol Plzeň-Letná
A1A130624.10.15:30TJ Zruč BSK Rapid Plzeň B
A1A130724.10.15:30TJ Sokol DruztováTJ Košutka Plzeň B
A1A010131.10.14:30TJ Košutka Plzeň BTJ Prazdroj Plzeň
A1A010231.10.14:30SK Rapid Plzeň BTJ Sokol Druztová
A1A010331.10.14:30TJ Sokol Plzeň-LetnáTJ Zruč B
A1A010431.10.14:30TJ Sokol Plzeň-HradištěTJ Union Plzeň
A1A010531.10.14:30TJ Vodní Stavby PlzeňTJ Sokol Plzeň-Černice B
A1A010631.10.14:30FC Chotíkov 1932 BTJ Plzeň-Litice
A1A010731.10.14:30SK Starý PlzenecTJ Sokol Lhota B

*) Přehled nereflektuje nahlášené hrací dny a časy jednotlivých týmů.

Komentáře

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *