Úřední zpráva STK ze dne 25.8.2021

Hlášenky utkání

STK schvaluje změny utkání se souhlasem soupeře:

E1A – Městský přebor starších žáků

7.kolo Litice – Chrást  (původní termín 10.9. 16:00) PÁ 1.10.2021 16:00
1. kolo Lhota – VS Plzeň (původní termín 27.10. 15:30) ST 27.10.2021 16:00 UO

F1A – Městský přebor mladších žáků – skupina A

2.kolo Chrást – Košutka B (původní termín 31.8. 16:30) ST 6.10.2021 16:30

E1A – Městský přebor mladších žáků – skupina B

1.kolo Union – Viktoria WU13 (původní termín 23.8. 17:00) ČT 9.9.2021 17:00
4. kolo Viktoria WU13 – Slovan B (původní termín 18.9. 10:00) ST 15.9.2021 17:00

Poplatky STK

STK stanovuje poplatek 600 Kč oddílu TJ Union Plzeň za změnu termínu utkání MPMŽ dle RS oddíl Ičl.3c méně než 7 dní před odehráním.

STK stanovuje poplatek 300 Kč oddílu TJ Košutka Plzeň za změnu termínu utkání MPMŽ dle RS oddíl I.čl.3c 16-7 dní před odehráním na žádost hostů.

STK schvaluje odehraná utkání:

  • 4. kolo MPM, 4. kolo MSM

Přípravky

Turnaje přípravek jsou zadané v IS. Zápisy o utkání se od letošní sezony nevyplňují, pouze každý tým před sezonou zadá nejpozději do 1.utkání soupisky hráčů do IS, kteří budou nastupovat za daný tým.

STK bude doplňovat pouze výsledky utkání, které je pořádající tým povinen nahlásit  nejpozději do 24 hodin formou emailu na stverak@tipsport.cz, případně SMS nebo WhatsApp na tel. číslo 602 581 952.

1.kolo přípravek: (30.8.-5.9.2021)

MPSP (ročníky narození 2011 a 2012)

Úterý 31.8. 16:30 Petřín UMT (Petřín U10, Litice, Rapid, Bolevec)
Středa 1.9. 16:30 Senco UMT (Senco A, Viktoria U10, Zruč, St.Plzenec)
Pátek 3.9. 16:30 Chrást (Chrást, Černice, Slovan, Letná)
Pátek 3.9. 16:30 Prazdroj (Prazdroj, M.Touškov, Křimice, Viktoria WU11)
Pátek 3.9. 16:30 Košutka (Košutka A, VS Plzeň, Košutka B, Lhota)
Sobota 4.9. 10:00 Dýšina (Dýšina, Senco B, Vejprnice, Smíchov)

MPMP (ročníky narození 2013 a 2014)

Úterý 31.8. 17:00 St.Plzenec (St.Plzenec, Letná, Petřín U8, Košutka B)
Úterý 31.8. 16:30 Černice (Černice, Petřín U9, Zruč, Smíchov)
Středa 1.9. 17:00 Rapid (Rapid, Chotíkov, Senco A, Slovan)
Čtvrtek 2.9. 16:30 Lhota (Lhota, M.Touškov, Košutka A, Bolevec)
Čtvrtek 2.9. 17:00 Křimice (Křimice, Chrást, Prazdroj, Viktoria WU9)

MPPP (ročníky narození 2015 a mladší)

Čtvrtek 2.9. 17:30 Luční (Viktoria U7, SK Plzeň B, Kohouti, Zruč)


Originální dokument:

uz-stk-25.8.2021

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Nahlásit

  • Nenašli jste na webu, co jste hledali?
  • Našli jste chybu?
  • Mohlo by být něco jinak?

Napište nám! Můžeme to napravit, web je tu pro Vás.

Kliknutím přijmete soubory cookies pro tuto službu