Úřední zpráva STK ze dne 1.9.2021

Hlášenky utkání

STK schvaluje změny utkání se souhlasem soupeře:

E1A – Městský přebor starších žáků

2.kolo Litice – Union (původní termín 30.8. 16:00) PÁ 10.9.2021 16:00
3. kolo Union – VS Plzeň (původní termín 11.8. 17:00) PÁ 13.10.2021 16:30
5.kolo Union – Chrást  (původní termín 25.8. 17:00) ST 29.9.2021 16:00
4.kolo Dýšina – Lhota  (původní termín 25.8. 17:00) PÁ 29.10.2021 16:30
5.kolo Smíchov – Dýšina (původní termín 28.8. 10:00) ST 22.9.2021 15:30

F1A – Městský přebor mladších žáků – skupina A

1.kolo Černice – Litice (původní termín 27.8. 17:00) PÁ 17.9.2021 17:00
1.kolo Druztová – Chrást (původní termín 28.8. 10:00) ÚT 21.9.2021 16:30
6.kolo Chrást – Litice (původní termín 29.9. 16:00) ČT 30.9.2021 16:00

Poplatky STK

STK stanovuje poplatek 600 Kč oddílu TJ Union Plzeň za změnu termínu utkání MPSŽ (2.kolo) dle RS oddíl I.čl.3c méně než 7 dní před odehráním na žádost hostů.

STK stanovuje poplatek 600 Kč oddílu TJ Union Plzeň za změnu termínu utkání MPSŽ (3.kolo) dle RS oddíl I.čl.3c méně než 7 dní před odehráním.

STK stanovuje poplatek 600 Kč oddílu TJ Union Plzeň za změnu termínu utkání MPSŽ (5.kolo) dle RS oddíl I.čl.3c méně než 7 dní před odehráním.

STK stanovuje poplatek 300 Kč oddílu FK Dýšina za změnu termínu utkání MPSŽ (4.kolo) dle RS oddíl I.čl.3c 16-7 dní před odehráním.

STK stanovuje poplatek 600 Kč oddílu FK Dýšina za změnu termínu utkání MPSŽ (5.kolo) dle RS oddíl I.čl.3c méně než 7 dní před odehráním na žádost hostů

STK stanovuje poplatek 600 Kč oddílu TJ Sokol Plzeň Černice za změnu termínu utkání MPMŽ dle RS oddíl I.čl.3c méně než 7 dní před odehráním.

STK stanovuje poplatek 600 Kč oddílu Spartak Chrást za změnu termínu utkání MPMŽ dle RS oddíl I.čl.3c méně než 7 dní před odehráním na žádost hostů

STK schvaluje odehraná utkání:

  • 5. kolo MPM, 5. kolo MSM

Přípravky

Pořadatelem turnaje je vždy tým na kterém se turnaj koná. Turnaje přípravek jsou zadané v IS. Zápisy o utkání se od letošní sezony nevyplňují, pouze každý tým před sezonou zadá nejpozději do 1.utkání soupisky hráčů do IS, kteří budou nastupovat za daný tým.

STK bude doplňovat pouze výsledky utkání, které je pořádající tým povinen nahlásit nejpozději do 24 hodin formou emailu na stverak@tipsport.cz, případně SMS nebo WhatsApp na tel. číslo 602 581 952.

1.kolo přípravek: (30.8.-5.9.2021)

MPSP (ročníky narození 2011 a 2012)

Úterý 31.8. 16:30 Petřín UMT (Petřín U10, Litice, Rapid, Bolevec)
Středa 1.9. 16:30 Senco UMT (Senco A, Viktoria U10, Zruč, St.Plzenec)
Pátek 3.9. 16:30 Chrást (Chrást, Černice, Slovan, Letná)
Pátek 3.9. 16:30 Prazdroj (Prazdroj, M.Touškov, Křimice, Viktoria WU11)
Pátek 3.9. 16:30 Košutka (Košutka A, VS Plzeň, Košutka B, Lhota)
Sobota 4.9. 10:00 Dýšina (Dýšina, Senco B, Vejprnice, Smíchov)

MPMP (ročníky narození 2013 a 2014)

Úterý 31.8. 17:00 St.Plzenec (St.Plzenec, Letná, Petřín U8, Košutka B)
Úterý 31.8. 16:30 Černice (Černice, Petřín U9, Zruč, Smíchov)
Středa 1.9. 17:00 Rapid (Rapid, Chotíkov, Senco A, Slovan)
Čtvrtek 2.9. 16:30 Lhota (Lhota, M.Touškov, Košutka A, Bolevec)
Čtvrtek 2.9. 17:00 Křimice (Křimice, Chrást, Prazdroj, Viktoria WU9)

MPPP (ročníky narození 2015 a mladší)

Čtvrtek 2.9. 17:30 Luční (Viktoria U7, SK Plzeň B, Kohouti, Zruč)

Karetní ohrožení hráčů před víkendem 3.-5.9.2021

MPM: 3 x ŽK Rucký Jan, Němeček Jiří (oba Hradiště)

 


Originální dokument:

uz-stk-1.9.2021

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Nahlásit

  • Nenašli jste na webu, co jste hledali?
  • Našli jste chybu?
  • Mohlo by být něco jinak?

Napište nám! Můžeme to napravit, web je tu pro Vás.

Kliknutím přijmete soubory cookies pro tuto službu