Zápis z tréninku reprezentace OFS-PM ročníku 2010 KM OFS-PM ze dne 19. 9. 2021

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email
Share on whatsapp
Share on print
  1. Trenéři výběru (Veselý, Morávek, Král) pozvali dne 14. 9. 2021 na otevřený trénink okresních výběrů Plzeň – město vytipované hráče ročníku 2010. Po domluvě trenérů výběru byla pozvánka směřována na všechny kluby hrající soutěže Plzeň – město (z okresu Plzeň – město). Důvodem bylo doplnění týmu výběru o nové hráče, vzhledem k odchodu již dříve vytipovaných hráčů ročníku 2010 do jiných okresů nebo do týmů
    SCM a SpSM.
  2. Dne 15. 9. 2021 trenéři výběru byli přítomni na mistrovském utkání týmu TJ Košutka Plzeň – SK Vejprnice a zápasu Starý Plzenec – TJ Union Plzeň (z důvodu pozorování hráčů ročníku 2010). Dále se byli trenéři výběru podívat na poslední dvě utkání SK Smíchov Plzeň.
  3. Trenéři výběru dále sledují soutěže starších přípravek (městkou a krajskou) z důvodu nově tvořícího se výběru OFS Plzeň – město ročník 2011. Pravidelně se každý trenér účastní městských turnajů starších přípravek.
  4. Trénink výběru OFS Plzeň – město proběhl dne 19.9.2021 od 17:00. Konec byl v 18:30. Tréninku se zúčastnilo 16 hráčů (omluveno 6). Trénink proběhl dle přílohy zápisu (Trénink výběr OFS_19_9_2021).
  5. Mezi trenéry proběhla diskuze a návrh pro komisi mládeže OFS i kraje a to o možnosti použít omezený počet hráčů z SCM a SpSM. Tato úvaha vznikla z důvodu odchodu hráčů z aktuálního ročníku 2010 do jiného okresu nebo právě do SCM a SpSM (celkem 6 hráčů). Důvodem je zajištění konkurenceschopnosti oproti okolním okresním výběrům, kteří mají možnost využít hráče z okresních středisek.
  6. Další předběžný harmonogram bude následující:
    1. trénink výběr U11 (ročník 2011) – 26. 9. 2021 – SK Petřín Plzeň, 17:00
    2. trénink výběr U12 (ročník 2010) – 10. 10. 2021 – SK Petřín Plzeň, 17:00
  7. Plán a úkoly pro trenéry výběr a členy komise mládeže:
    1. Dále sledovat hráče ročníku 2010, především v týmech, které nemají zastoupení v seznamu přítomných hráčů (viz. příloha).
    2. nominovat hráče na akce dle harmonogramu.
    3. Sledování a tvoření týmu výběru ročník 2011
    4. domluvit přátelský turnaj pro mimo krajské výběru U12 (Beroun, Písek) – Milan Froněk

V Plzni dne 20. 9. 2021
Příloha:

  • Trénink výběr OFS_19_9_2021
  • Docházka hráčů 2010

 

Průběh tréninku

Místo: SK Petřín Plzeň
Datum: 19. 09. 2021
Čas: 90 min
Hráčů: 16
Popis: Tréninková jednotka pro hráče ročníku 2010 (výběrový trénink)
Cíl: Řešení herních situací

  1. Rozcvičení
    1. Celý tým individuální dovednosti
      Cíl: aktivování pohybového aparátu a vyšší počet doteků s míčem.
      Čas: 10 min
  2. rychlost a reakce
    1. rychlostní souboj dvojic
      Cíl: reakce, rychlost, přihrávka
      Popis: Soutěž ve dvojicích, kde startuje jeden z dvojice (má delší trasu běhu) a druhý reaguje na jeho pohyb a běží přímou trasou běhu. Vyhrává první z dvojice ve vymezeném prostoru. Dostatečný odpočinek!
      Čas: 15 min
  3. Herní cvičení – přehrání prostoru
    Cíl a popis: Cílem cvičení je za pomocí přihrávek se dostat od jednoho nahrávače k druhému. Uprostřed hrací plochy se hraje situace 2v2. Důležité aspekty jsou pohyb útočícího hráče, rychlá orientace a přepínání útočných a obraných fází, správné obsazování hráče a prostoru, odskočení po přihrávce.
    Čas: 30 min
  4. hra 7+1 na velké branky
    Cíl: fotbalové návyky ve hře 7 + 1
    Čas: 30 min

Docházka hráčů

  Trénink OFS – Plzeň – město – pozvaní hráči
  Docházka hráčů Trénink č. 4
Datum:   19.09.2021 Ročník: 2010
Místo:     SK Petřín Plzeň

 

Č. Jméno a Příjmení Přítomen Klub Poznámka
1 Hájek David ANO FC Křimice  
2 Mareš Patrik ANO FC Křimice  
3 Jakub Selner ANO FC Křimice  
4 Trnka Michal ANO SSC Bolevec již pokračovat nebude
5 Šroub Jakub ANO SSC Bolevec  
6 Kučera Ondřej ANO TJ Košutka Plzeň  
7 Matoušek Jiří ANO TJ Košutka Plzeň  
8 Kreisová Zuzana (10) ANO FCVP – Ž  
9 Větrovská Barbora (09) ANO FCVP – Ž  
10 Blaszyková Amálie (09) ANO FCVP – Ž  
11 Sýkora Jiří ANO SK Starý Plzenec  
12 Liška Ondřej ANO SK Starý Plzenec  
13 Paty Tomáš (G) ANO SK Rapid Plzeň  
14 Král Martin ANO SK Smíchov Plzeň  
15 Lohr Jakub (G) ANO SK Smíchov Plzeň  
16 Boháč Kryštof ANO TJ Zruč  
Nepřítomní
1 Straka Jan NE TJ Sokol Černice  
2 Korelus František (G) NE TJ Druztová  
3 Beránek Jaroslav NE TJ Druztová  
4 Mudra Jakub NE TJ Košutka Plzeň  
5 Rapilado Kristián NE TJ Košutka Plzeň  
6 Pavlíček Michael NE SK Rapid Plzeň  
7 Hrdinová Eliška (09) NE FCVP – Ž  
Zkoušení hráči (dále určení ke sledování)
1 Marek Fišer   FC Spartak Chrást Nebude dále chodit.
2 Vondráček Aleš (G) NE TJ Košutka Plzeň výkonnostně slabší
3 Psutka Josef   SSC Bolevec výkonnostně slabší
Mimo výběr
1 Mlnařík Lukáš   SK Rapid Plzeň FC Rokycany
2 Rak Nazar   SK Rapid Plzeň FC Rokycany
3 Bureš Oliver   FCVP FC Rokycany
4 Babka Lukáš   TJ Sokol Lhota SK Petříň Plzeň
5 Beneš Jakub   TJ Sokol Lhota SK Petříň Plzeň
6 Vávra Denis   TJ Slovan Spoje SK Petříň Plzeň

 

V Plzni dne 20. 9. 2021
Zapsal: E. Veselý, T. Morávek, J. Král
Četli: J. Kovařík, J. Skála
Schválil: J. Hačka


Originální dokument:

Trénink - ročník 2010_190921

Komentáře

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Nahlásit

  • Nenašli jste na webu, co jste hledali?
  • Našli jste chybu?
  • Mohlo by být něco jinak?

Napište nám! Můžeme to napravit, web je tu pro Vás.

Kliknutím přijmete soubory cookies pro tuto službu